Systemy polerskie

 

Rodzinna firma od 1968 słynie z wysokiej jakości środków do czyszczenia i pielęgnacji w branży chemii gospodarczej, przygotowywania pojazdów, warsztatów i dla przemysłu.

Tradycja, która charakteryzuje się ciągłym udoskonalaniem i pasją: Excellence for Experts.

W naszej branży jesteśmy jednym z niewielu przedsiębiorstw, które same zajmują się badaniami, produkcją i dystrybucją.

Identyfikujemy się z naszą siedzibą firmy w Niemczech, z jej wysoką jakością, standardami społecznymi i ochrony środowiska.

Jako dostawca systemów posiadamy kompletny asortyment dla całej branży motoryzacyjnej. Nastawiona na potrzeby klienta obsługa serwisowa jest dla nas tak samo ważna jak doskonała jakość produktu.

Dzięki prowadzonym dziesiątki lat badaniom i ścisłej współpracy z naszym wymagającym kręgiem klientów jesteśmy teraz w światowej czołówce.

 

Znani producenci motoryzacyjni, tacy jak Mercedes-Benz, BMW i VW, jak również niezależne instytuty, testowały nasze produkty i zatwierdziły je do globalnego zastosowania. Ponadto, posiadamy kompletną linię produkcyjną zatwierdzoną przez Niemieckie Stowarzyszenie Producentów Samochodów (VDA). Konsekwentne wprowadzanie systemów zarządzania jakością i ochroną środowiska, DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001:2009, jest warunkiem koniecznym dla takich zatwierdzeń. Wysoką jakość produktów potwierdza ich codzienne praktyczne zastosowanie w niezliczonyh systemach czyszczenia, myjniach samochodowych, zakładach samochodowych, punktach sprzedaży samochodów, przedsiębiorstwach przemysłowych oraz największych firmach zajmujących się czyszczeniem wnętrz samochodowych. Koch-Chemie oznacza wysokie standardy jakościowe, społeczne i środowiskowe. Dla przykładu, stosujemy substancje powierzchniowo-czynne z surowców odnawialnych. Dodatkowo, wszystkie substancje powierzchniowo czynne i czynniki kompleksotwórcze łatwo ulegają rozkładowi, wykraczając poza ścisłe wymogi prawne. Nie stosujemy składników niebezpiecznych takich jak węglowodory halogenowane, kwas etylenodiaminotetraoctowy (EDTA) i etoksylaty alkilofenolu (APEO).